Ин Тайм® е на българския пазaр от 1990 г. и е един от основоположниците на куриерски услуги в България. Ин Тайм ООД е оторизиран партньор на UPS – най-голямата и една от най-старите куриерски служби в света. Компанията предлага широка гама от куриерски услуги с добавена стойност за клиента, която непрекъснато бива обновявана, за да отговори на динамично променящите се нужди на клиента.

Фирмата търси да назначи охранител за офисът ни на ул. Неделчо Бончев 41.

ОСНОВНИТЕ ОТГОВОРНОСТИ НА ПОЗИЦИЯТА СА:
• Извършва контрол на достъпа и пропускателен режим в посоченият обект;
• Осигуряване на дейностите предвидени в плана за охрана на обекта;
• Реагира при извънредни ситуации, като спазва всички процедури и протоколи за сигурност;
• Предотвратяване на нарушения на територията на обекта.

ИЗИСКВАНИЯ КЪМ КАНДИДАТИТЕ:
• Чисто съдебно минало;
• Средно образование;
• Удостоверение за завъшрена професионална квалификация по програма Минимум ще се счита за предимство.

НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:
• Възможност за работа в утвърдена компания с дългогодишна история на пазара;
• Възможност за вътрешни обучения по международни стандарти, както и кариерно развитие;
• 12 часови работни смени на график 2/2;
• Реални осигуровки спрямо КТ;
• Преференциални цени за допълнително здравно осигуряване и Мултиспорт.

Станете част от нашия екип, като ни изпратите вашата кандидатура през формата на сайта тук, на имейл hr@intime.bg или директно на адрес: гр. София, ул. Неделчо Бончев №41.

Ще проведем допълнителни събеседвания с всички кандидати, които са одобрени по документи и отговарят на изискванията!

Позвънете сега!