Ин Тайм® е на българския пазар от 1990 г. и е един от основоположниците на куриерски услуги в България. Ин Тайм ООД е оторизиран партньор на UPS – най-голямата и една от най-старите куриерски служби в света. Компанията предлага широка гама от куриерски услуги с добавена стойност за клиента, която непрекъснато бива обновявана, за да отговори на динамично променящите се нужди на клиента.
Ние в Ин Тайм ООД отдаваме голямо значение на качеството на услугата и непрекъснато се стремим да инвестираме в своите служители, информационни решения и логистика, като повече от 30 години доставяме своите пратки вярно с девиза ни „Винаги навреме!“.

Поради активно разширяване на дейността ни, търсим да присъединим към нашия млад, позитивен и амбициозен екип ОРГАНИЗАТОР ТЕЛЕФОННИ ПРОДАЖБИ (ТЕЛЕСЕЛС).

Като ОРГАНИЗАТОР ТЕЛЕФОННИ ПРОДАЖБИ (ТЕЛЕСЕЛС), Вие ще имате следните ОСНОВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
• Ефективно организира и извършва дейности по продажбите на куриерската услуга по телефона на потенциални и съществуващи клиенти;
• Печели нови клиенти, развива и поддържа клиентската мрежа, поддържа актуална клиентска база данни;
• Активно предлага и изпраща оферти и тарифи на клиенти. Чрез ежедневни обаждания по телефона поддържа постоянен контакт с клиентите и подготвя справки за тях;
• Координира екипната работа с търговските представители, като организира срещи с клиенти и съдейства за успешни продажби.

Ние искаме да бъдете успешен в ролята ОРГАНИЗАТОР ТЕЛЕФОННИ ПРОДАЖБИ (ТЕЛЕСЕЛС) и смятаме, че следните умения ще Ви помогнат за това:

• Средно или висше образование;
• Професионален опит най-малко 1 година. Предходен опит в куриерска фирма е предимство;
• Ползване на английски език (писмено и говоримо работно ниво);
• Умения за работа с MS Office и Интернет;
• Отлични комуникативни и аналитични умения;
• Инициативност и способност за ефективна работа в динамична бизнес среда;
• Организираност, коректност и умения за работа в екип.

Станете част от нашия екип и ще получите:
• Възможност за работа в утвърдена компания с повече от 30 годишна история на пазара;
• Конкурентна заплата, която насърчава високите резултати;
• Карта за спорт, която предоставя достъп до стотици фитнес центрове, клубни комплекси и студиа в цялата страна;
• Допълнително здравно осигуряване;
• Допълнителни отстъпки от наши дългогодишни партньори.

Можете да ни изпратите вашата кандидатура през формата на сайта тук, на имейл hr@intime.bg или директно на адрес: гр. София, ул. Неделчо Бончев №41.

Ще проведем допълнителни събеседвания с всички кандидати, които са одобрени по документи и отговарят на изискванията!

Call Now ButtonПозвънете сега!